Haber Detayı
18 Nisan 2021 - Pazar 19:49
 
Aşağılık kompleksi ve farkındalık
YAŞAM Haberi
Aşağılık kompleksi ve farkındalık

Neval KÜTÜK / Değişim Uzmanı

 

Kendi öz değerinin farkında olmayan birey aşağılık kompleksi yaşar. Öz değerini başkalarından aşağıda ya da yukarıda görmek aşağılık kompleksine neden olabilir. Oysa varoluşta tüm canlılar aynı değere sahiptir, bedenleri nasıl olursa olsun içteki öz varlık eşsizdir.

Kendini başkalarından ayıran birey mutlaka aşağılık kompleksine kapılacaktır.  

Başkalarının eşsiz değerini fark eden kişi, kendi eşsiz değerinin de farkına varır.

Dünya Değişim Akademisi bu süreçte sizi yalnız bırakmıyor. “Aşağılık Kompleksinden Özgürleşme Değişim Programı” sayesinde bu kompleksin ne olduğunu tanımlayacaksınız. Kaynağını bulacaksınız ve kendinize güveneceksiniz.

“Aşağılık Kompleksinden Özgürleşme Sanatı Değişim Programı”nın  işleyişinden biraz bahsedelim.

Bu program 8 çalışmadan oluşuyor. Her çalışma kırkbeş dakika sürüyor. Her çalışmada aşağılık kompleksinden özgürleştirici bilgilendirmeler ve pratik uygulamalar yapılıyor.  Pratik uygulamalar ise nefes, vücut çalıştırma teknikleri ve gevşeme tekniklerini kapsıyor. Her çalışmanın uygulanışı dinamik olup, teknikler ardı sıra gelen duruşlardan oluşuyor.  

Değişim Teknikleri, Değişim Uzmanları rehberliğinde bilimsel, sistematik ve yöntemli şekilde uygulanıyor. Beden hareketleri nefeslerle birlikte dinamik uygulandığında duygu ve  düşünceler yatışıyor. Geçmiş ve gelecekle ilgilenmiyorsunuz. Bu da anda ve şimdi kalmayı kolaylaştırıyor. Bedendeki uyuşukluk gidiyor. Böylece canlanıyorsunuz ve enerjiniz yükseliyor.

Hem kendinizle hem de tüm evrenle bağlantınız artacak.

 

 

Kaynak: Editör: Emin Ayyıldız
Etiketler: Aşağılık, kompleksi, ve, farkındalık,
Yorumlar
Haber Yazılımı