Haber Detayı
31 Mart 2021 - Çarşamba 21:44
 
Topaloğlu: Yarınlarımız bu günlerimizden daha güzel olacak
Kemer Belediye Başkanlığı’nı kazanarak, birbirinden başarılı çalışmalara imza atan Demokratik Sol Parti’li (DSP) Başkan Necati Topaloğlu, göreve geldiğinin ikinci yılında sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Kemer halkına teşekkür etti.
GÜNDEM Haberi
Topaloğlu: Yarınlarımız bu günlerimizden daha güzel olacak

Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamasında;

“Sevgili Halkımız,

31.03.2019 tarihinde, bugün, bu saatlerde, yarım kalan bir hikayeyi destana çevirmeye, Kemer’imizi hakettiği değere kavuşturmaya, 7'den 77'ye hizmet etmeye, yaptık yine yapacağız, hep birlikte başaracağız, tüketen bir Kemer değil, üreten yeni bir Kemer yaratacağız.. diyerek çıkmış olduğumuz bu kutsal yolda Siz Sevgili Halkımızın destekleriyle, vermiş olduğunuz yetki ile bizleri onur ve gurur verici Kemer Belediye Başkanlığı görevine getirdiniz.

 

 

Son bir yıl içerisinde tüm Dünyayı ve Ülkemizi etkisi altına alan COVİD-19 virüsü nedeniyle ülke olarak olağanüstü bir dönemden geçmemize rağmen bölgemizde yatırımlarımız ve hizmetlerimiz aralıksız devam etmiş ve şüphesiz devam edecektir. İnanıyoruz ki yarınlarımız bu günlerimizden daha güzel olacaktır.

 

 

Bu bağlamda bizlere vermiş olduğunuz desteklerinizden dolayı bir kez daha hepinize ayrı ayrı can-ı gönülden teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum…” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Kaynak: Editör: Emin Ayyıldız
Etiketler: Topaloğlu:, Yarınlarımız, bu, günlerimizden, daha, güzel, olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı