Haber Detayı
07 Haziran 2019 - Cuma 11:18
 
Sarıyerliler “ÇÖP”ten şikayetçi!
Sarıyerliler, Sarıyer Belediyesi’nin temizlikte yetersiz kaldığından şikayetçi. Şikayetvar internet sitesi üzerinden sıkıntılarını dile getiren vatandaşlar, sokaklarına çöp koyteynırı konulmasını ve mahallelerinin daha temiz olmasını istiyorlar.
- Haberi
Sarıyerliler “ÇÖP”ten şikayetçi!

Şikayetvar internet sitesindeki Sarıyer Belediyesi Çöp Şikayeti! ve Sarıyer Belediyesi Çöpe Çözüm! başlıklı şikayetler şöyle;

 

Sarıyer Belediyesi Çöp Şikayeti!

Fikri sokağın başındaki Şok market önündeki çöp konteyneri kaldırıldığı için çöplerimizi atmak için yokuş çıkıyoruz ve sadece iki konteyner var. Çöpler şu anda etrafa saçılıyor. Şok marketin önüne tekrar konteyner konulmasını rica ediyoruz. Ayrıca iki konteynerden fazlası konulması gerekiyor. İnsanlar çöplerini yerlere bırakıp gidiyor. Hem belediye işçilerinin işleri zorlaşıyor, hem çevre kirleniyor. Aynı zamanda koku ve kötü bir görüntü oluşuyor.

Sarıyer Belediyesi Çöpe Çözüm!

Sarıyer Mah. 5685 sokaktaki çöp konteyneri diğer sokaklara çöp konteyneri konmadığından yetersiz kalmakta çöpler sokağa taşmaktadır. Civardaki birkaç sokağın çöpü bu sokağa atılmaktadır. Diğer sokaklara çöp konteyneri konması zarureti vardır. Çözüm bulacağınızı umuyor ve bekliyoruz.

Kaynak: Editör: Emin Ayyıldız
Etiketler: Sarıyerliler, “ÇÖP”ten, şikayetçi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı