Haber Detayı
22 Haziran 2019 - Cumartesi 11:09
 
SAODER Çocuk Kulübü’nden örnek etkinlik
SAODER Çocuk Kulübü ikinci etkinliğini İBB Kültür ve Sanat Müdürlüğü ve Tiyatro Gilima ile dernek merkezinde “Doğa Hepimizin” adlı tiyatro oyunu ile gerçekleştirdi.
KÜLTÜR Haberi
SAODER Çocuk Kulübü’nden örnek etkinlik

2018 yılında kurulan SAODER Çocuk Kulübü, etkinliklerine devam ediyor. İlk etkinliğini itfaiye merkezinde eğitim ve pratik yaparak alan SAODER Çocuk Kulübü, etkinliklerine “Doğa Hepimizin” adlı tiyatro oyununyla devam etti.

SAODER Çocuk Kulübü Başkanı Azranur Yaman’ın düzenlediği etkinliğe yaklaşık 60 çocuk katıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Kulüp Başkanı Yaman, gelecekte bizlere ve bizden sonra gelecek nesillere daha temiz bir doğa bırakmak için hem eğlendiklerini hem de bilgi sahibi olduklarını dile getirdi.

Yaman, “Bundan sonrada çocuk kulübü olarak farklı etkinlikler yaparak üyelerimize fayda sağlamak istiyoruz” diye konuştu.

İBB Kültür Sanat Müdürlüğü ve Tiyatro Gilima ile ortaklaşa düzenlenen programda konuşan Ahmet Şahin Sarıyer Ordulular Derneği’ni tebrik etti. Hemşehri derneklerinde ilk defa gördüğü çocuk kulübünün ve kadrosunun çok hoşuna gittiğini, çocukların enerjisini ve bilgilerin görünce mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Programa katılan tüm çocuklara Kulüp Başkanı Yaman ve Tiyatro Gilima Yapımcısı Şahin, tek tek hediyeler vererek teşekkür ettiler.

Çocukları, Sarıyer Ordulular Derneği Başkanı ve AK Parti Meclis Üyesi Ali Yaman, Sarıyer Ordulular Derneği Kadın Kolları Başkanı Gülten Erçavuş, Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Eren ve SAODER üyeleri yalnız bırakmadı.

Program toplu hatıra fotoğrafı çekilerek son buldu.

Kaynak: Editör: Emin Ayyıldız
Etiketler: SAODER, Çocuk, Kulübü’nden, örnek, etkinlik,
Yorumlar
Haber Yazılımı