Haber Detayı
17 Mart 2021 - Çarşamba 23:41
 
Regnum Carya, Türkiye Ampute Milli Takımı’nı ağırlıyor
Kazandığı galibiyetlere son olarak Ampute Futbol Dünya Kupası finalinde aldığı dünya ikinciliğini ekleyen Türkiye Ampute Milli Takımı, eylül ayında Polonya’da gerçekleşecek Avrupa Şampiyonası için hazırlıklara başladı. Türkiye Ampute Milli Takımı, yoğun kamp dönemi için Regnum Carya’yı seçti. Başarılı teknik direktör Osman Çakmak, 20 futbolcusu ve teknik ekibiyle birlikte Avrupa Şampiyonası'na hazırlık antremanlarını Regnum Carya’da gerçekleştirecek.
SPOR Haberi
Regnum Carya, Türkiye Ampute Milli Takımı’nı ağırlıyor

Türk futbolunun efeleri unvanını alan ve futbol başarılarını daima ileriye taşıyan Türkiye Ampute Milli Takımı, eylül ayında Polonya’da gerçekleşecek Avrupa şampiyonasına hazırlanıyor. Kamp hazırlıkları için Regnum Carya’yı seçen Milli Takım, 15-27 mart boyunca Regnum Carya’da konaklayacak.

 

Ampute Milli Takımı, Regnum Carya

 

Takımın başarılı teknik direktörü Osman Çakmak, beraberindeki 20 futbolcusu ve teknik ekibiyle birlikte bir ay boyunca Avrupa şampiyonasına hazırlanacaklar. Avrupa şampiyonluğu için motivasyonlarının çok yüksek olduğunu söyleyen Osman Çakmak: “Günde 2 antrenmanlı sıkı bir programımız var. PCR testlerimiz negatif ama niyetimiz pozitif. Polonya’ da gerçekleşecek olan Avrupa Şampiyonasında ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz ve başarılarımızı bu kez canını dişine takıp gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanlarımıza armağan edeceğiz” diyerek şampiyonluk heyecanını şimdiden tüm milli takım taraftarlarıyla paylaşıyor.

 

Ampute Milli Takımı, Regnum Carya

Ampute Milli Takımı, Regnum Carya

 

 

 

Kaynak: Editör: Emin Ayyıldız
Etiketler: Regnum, Carya,, Türkiye, Ampute, Milli, Takımı’nı, ağırlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı