Haber Detayı
04 Nisan 2020 - Cumartesi 00:14
 
EMTAL, KAPILARINI SAĞLIK ÇALIŞANLARINA AÇTI
Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüs salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanlarına bir destekte Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden geldi.
GÜNDEM Haberi
EMTAL, KAPILARINI SAĞLIK ÇALIŞANLARINA AÇTI

Dünyayı etkisine alarak Türkiye'ye ulaşan korona virüs salgınına karşı en büyük mücadeleyi veren meslek kuruluşları arasında yer alan sağlık görevlilerine Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde  36 odası bulunan Uygulama Oteli hijyen önlemleri alınarak Sağlık Bakanlığı Personeli’nin kullanımına sunmak üzere tahsis edildi. 

 

 

“Zor günleri elele vererek aşacağız”

İlçe Kaymakamı Önder Bakan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman'ın desteği ile Okul Müdürü Sedat Cömert ve ekibi tarafından kısa sürede sağlıkçıların kullanımına hazır hale getirilen uygulama otelinde sağlıkçılara 24 saat konaklama hizmeti verilecek.

İlçe Kaymakamı Önder Bakan, "Beşiktaş ilçemizde Beşiktaş Vefa Sosyal Destek grubu olarak 60 yaş üstü vatandaşlarımızın bütün ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Uygulama Otelimizle sağlıkçılarımıza da hizmet vermekten ayrıca mutlu oluyoruz, bu zor günleri elele vererek aşacağız, vefat eden vatandaşlarımıza rahmet, tedavi gören vatandaşlarımıza ise acil şifalar diliyorum" dedi.

 

 

“Sağlıkçılarımızı konuk etmekten mutluluk duyuyoruz”

İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman ise "Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, ellerindeki tüm imkanlarla sağlıkçılara yardımcı olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek, Uygulama otelimizde sağlıkçılarımızı konuk etmekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.

 

 

“Birlikte başaracağız”

Okul Müdürü Sedat Cömert yaptığı açıklama ile "Okul yönetimimiz ve çalışanlarımız ile sağlıkçılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyacağız, birlikte başaracağız" dedi. (SİMAS Haber Ajansı)

Kaynak: Editör: Emin Ayyıldız
Etiketler: EMTAL,, KAPILARINI, SAĞLIK, ÇALIŞANLARINA, AÇTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı