Haber Detayı
05 Şubat 2019 - Salı 23:14
 
DSP’nin Bakırköy adayı Ali Fatinoğlu
Bir dönem CHP İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevi de yapan iş insanı Ali Fatinoğlu CHP’den istifa ederek DSP'ye katıldı.
SİYASET Haberi
DSP’nin Bakırköy adayı Ali Fatinoğlu

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal rozet takma töreninde Ali Fatinoğlu’nun partisinin Bakırköy Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı.

Ali Fatinoğlu’na DSP rozeti takan DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, “Ali Fatinoğlu’nun DSP’nin Bakırköy adayı olduğunu ve kendisinin sadece Bakırköy’de değil, tüm Türkiye genelinde çok iyi tanındığını belirterek, Ecevit’in partisinin esas baba ocağı DSP’den Bakırköy Belediye başkanlığı seçimini kazanacağına inanıyoruz” dedi.

Fatinoğlu: Bakırköy Türkiye'nin parlayan yıldızı olacak

DSP’nin Bakırköy Belediye Başkan Adayı olan Ali Fatinoğlu yaptığı açıklamada, “Öz Bakırköylüyüm. İlk ve ortaokulum Ataköy Muhittin Üstündağ lisem Bakırköy lisesi.. Eşimle Bakırköy evlendirme dairesinde evlendik. Kızım da Bakırköy Ömür doğumevinde doğdu. Bakırköy’de hepimizin yolu aynı, gönlümüz birdir. Hep birlikte Bakırköyümüzün ışığını yakacağız. Bakırköy’e öyle projelerle geliyorum ki, Türkiye’nin parlayan yıldızı olacak” dedi.

Kaynak: Editör: Emin Ayyıldız
Etiketler: DSP’nin, Bakırköy, adayı, Ali, Fatinoğlu,
Yorumlar
Haber Yazılımı