Haber Detayı
01 Nisan 2020 - Çarşamba 21:32
 
DSP’li Belediye Başkanı kapı kapı dolaşıp erzak dağıtıyor
Demokratik Sol Parti’li (DSP) Bahadın Belediye Başkanı Yurtseven Bozdemir, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle evlerine kapanan vatandaşların yardımına koşuyor. Bozdemir, kapı kapı dolaşıp vatandaşların ihtiyaçları ile ilgileniyor.
GÜNDEM Haberi
DSP’li Belediye Başkanı kapı kapı dolaşıp erzak dağıtıyor

Bahadın Belediye Başkanı Yurtseven Bozdemir, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Koronavirüsü salgını nedeniyle ülkemizde olduğu gibi bizlerde Belediye olarak imkanlarımız doğrultusunda yaşlılarımızın ihtiyaçlarını gidermek için yanlarında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Unutmayalım ki yaşlılarımızın gıda vb. gibi ihtiyaçlarının yanında sevgiye ve şefkate de ihtiyaçları vardır. Bizler bu süreçte yaşlılarımızı yalnız bırakmadık, bırakmayacağız da. Bahadın bu salgını bilinçli ve duyarlı davranarak atlatacaktır.

 


Halkımız Belediye’den yapılan resmi açıklamalar dışında kimseye itibar etmemelidir. Kasabamızda dezenfektan işlemleri devam etmektedir. Kurallara uyularak kişisel hijyenimize daha da özen göstermeliyiz. Toplu yerlerde bulunma, işçi çalıştırma vb. gibi faaliyetleri ileriki zamanlara erteleyelim. Mecbur kalmadıkça Bahadın'ın dışına çıkmayalım. Halkımızın ve özellikle yaşlılarımızın ihtiyaçlarını gidermek için Belediyemiz bünyesinde kurmuş olduğumuz Hizmet Masası faaliyet göstermeye devam etmektedir. 423 11 14 numaralı telefondan ulaşılabilmektedir. Uyarıları dikkate alarak duyarlı davrandığınızdan dolayı tüm Kasaba halkımıza teşekkür ederim.”

 

Kaynak: Editör: Emin Ayyıldız
Etiketler: DSP’li, Belediye, Başkanı, kapı, kapı, dolaşıp, erzak, dağıtıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı