Haber Detayı
18 Ekim 2019 - Cuma 14:46
 
Boğaziçi LGBT’lilerin çirkin mailine rektörlük açıklaması
GÜNDEM Haberi
Boğaziçi LGBT’lilerin çirkin mailine rektörlük açıklaması

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü, Boğaziçi Üniversitesi LGBT Kulübü'nün attığı ve İstiklal Marşı’mızı hedef alan mailine karşı Twitter hesabından bir açıklama yaptı.

 

Rektörlüğün açıklamasında “E-posta yoluyla 20 Eylül 2019 tarihinde paylaşılan bir öğrenci topluluğu mesajında yer alan ve İstiklal Marşımızı saygısızca tahrif eden içerik hepimizi derinden üzmüştür. Söz konusu mesajın kabul edilemez içeriği nedeniyle mesajı gönderen kişi hakkında disiplin soruşturması başlatılmıştır. Topluluk hakkında da ilgili yönetmelik ve yönergeler uyarınca yaptırım süreçleri işletilmektedir. Bu ve benzeri olayların tekrarlanmaması için alınan önlemler konusunda gereken hassasiyet gösterilmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü

 

LGBT’liler İstiklal Marşı'na saldırmıştı

Boğaziçi Üniversitesi LGBT Kulübü'nün üyelerine gönderdiği 'hoşgeldin' maili ortaya çıktı. Daha önce de İslam dünyasının değerlerinden 3 Aylar ile dalga geçen LGBT'liler şimdi de İstiklal Marşı'nı hedef aldı.

Her eylemlerinde sokakları karıştıran, polisle mukavemet eden LGBT'liler, Türkiye Cumhuriyeti ve İslam dünyasının değerleriyle dalga geçmeye devam ediyor.

Eylemlerinde kendi tercihlerine saygı duyulması gerektiğini söyleyerek sokakları savaş alanına çeviren LGBT'liler, saygısızca tüm değerlere saldırmayı sürdürüyor. LGBT'liler bu kez İstiklal Marşı'nın ilk iki kıtasını değiştirdi.

Boğaziçi Üniversitesi LGBT Kulübü'nün yeni üyelerine gönderdiği 'hoşgeldin' mailinin ortaya çıkmasıyla söz konusu skandal gözler önüne serildi. Daha önce de İslam dünyasının değerlerinden 3 Aylar ile "Şaban ve Recep'in aşkına Ramazan engel olamaz" pankartıyla saldıran LGBT'liler, bu kez de İstiklal Marşı'nı kendilerine göre değiştirdi.

İşte o skandal mail...

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Boğaziçi, LGBT’lilerin, çirkin, mailine, rektörlük, açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı