Haber Detayı
06 Nisan 2021 - Salı 16:46
 
Aksakal’dan Anadolu Ajansı’na kutlama mesajı
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, Anadolu Ajansı’nın kuruluşunun 101. yılı münasebetiyle Anadolu Ajansı Genel Müdürü Şenol Kazancı’ya kutlama mesajı gönderdi.
GÜNDEM Haberi
Aksakal’dan Anadolu Ajansı’na kutlama mesajı

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal gönderdiği mesajda “Emperyalist işgalden kurtuluşun mücadelesi ile yaşıt, millî mücadelenin seyrini ve sürecini gerek yerelde gerekse yurt genelinde yönlendiren haber kaynağımız Anadolu Ajansı bir asırlık onurlu geçmişiyle devletimize ve milletimize hizmet anlayışını, çağın her türlü olanaklarını kullanarak ve geliştirerek sürdürmektedir. 

İnanıyorum ki bu inançlı yapı Yunus Nadi'nin, Halide Edip'in milliyetçi, vatansever kimliğinde aynı kararlılıkla başta Türk milleti olmak üzere dünya insanlığına hizmetine devam edecektir.

Anadolu Ajansı’nın 101. kuruluş yılını yürekten kutluyor, doğru, güncel, halk ve ülke yararına olan çalışmalarınızda üstün başarılar diliyorum. 

Şahsınızda, her türlü koşullarda gerektiğinde en zor zaman ve zeminde yarış içinde görev yapan tüm çalışan basın emekçilerimize de kolaylıklar temenni ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak: Editör: Emin Ayyıldız
Etiketler: Aksakal’dan, Anadolu, Ajansı’na, kutlama, mesajı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı