Haber Detayı
02 Haziran 2019 - Pazar 12:48
 
Ormanlık alana götürdüğü 8 yaşındaki kız çocuğuna taciz ederken suçüstü yakalanan Gani Etloğlu (32), tutuklandı.
GÜNDEM Haberi

İzmir Tire'de lastikçi dükkanında işçi olarak çalışan bekar Gani Etloğlu, aynı mahallede oturan 8 yaşındaki kız çocuğunu sokakta görüp motosikletiyle gezintiye çıkarma bahanesiyle kandırdı.

Ormanlık alana götürdüğü 8 yaşındaki kız çocuğuna taciz ederken suçüstü yakalanan Gani Etloğlu (32), tutuklandı.

Etloğlu, motosiklete bindirdiği çocuğu, yoldaki ormanlık bölgeye götürdü. Çevreden geçen ve Gani Etloğlu'nu tanıyan bir kişi, motosikletinin arkasındaki çocukla şüphelinin ormanlık alana gittiğini gördü. Bunun üzerine lastikçi dükkanına giden kişi, çalışanlara Gani Etloğlu'nun herhangi bir kız çocuğu yakını olup olmadığını sordu.

ŞÜPHELENİP PEŞİNE DÜŞTÜ VE...

Bu sırada küçük kızın annesi de aynı iş yerine geldi, bazı mahalle sakinlerinin kızını Gani Etloğlu'nun motosikletinde gördüklerini anlatıp nerede olduklarını sordu. Gani Etloğlu'nu tanıyan kişi durumdan şüphelenince vakit kaybetmeden arkadaşıyla motosiklete binip ormanlık alana gitti. Bir süre aradıktan sonra Gani Etloğlu'nu çocuğu taciz ederken gören 2 kişi, şoke oldu.

Ağlayan küçük kızı tacizci adamın elinden kurtaran iki kişi, durumu polis ekiplerine bildirdi. Gani Etloğlu, olay yerine gelen polis ekiplerine teslim edildi. Küçük çocuk ise İzmir'deki Çocuk İzleme Merkezi'ne götürüldü. Küçük kıza psikolojik destek verildiği, ayrıca ifadesinin alındığı öğrenildi.

Gani Etloğlu ise Emniyet'teki işlemleri tamamlanmasının ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. (Yiğit SOYLU - İzmir - DHA)

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı